O LÁHVI TWOOT

Jaká je láhev Twoot?

Tělo láhve tvoří elegantní kombinaci dřeva a kovu, která je šetrná vůči životnímu prostředí. Díky své pevné nerezové části je téměř nezničitelná. Zároveň poskytuje dokonalou ochranu pro jakýkoliv druh nápoje, který ponechá chladným při horkých dnech. Láhev výborně poslouží jako originální doplněk vaší domácnosti, ale také se z ní může stát designový firemní produkt, a to díky možnosti vypálení firemního loga do svého dřevěného obalu. Jedná se o kvalitní český výrobek, kdy všechny části jsou vyráběny v České republice.

Je láhev Twoot hygienicky ošetřena?

Nerezová ocel nereaguje s žádnými nápoji, a proto je skvělá k jejich uchování. I přes tuto skutečnost jsme nechali láhev vyšetřit Statním zdravotním ústavem, kde byla láhev vyhodnocena za nezávadnou.

Z čeho se láhev skládá?

Základní tělo tvoří nerezová ocel, tato podstatná část láhve je hygienicky nezávadná. Vnější část je tvořena dřevěným obalem, který je zhotoven z jednoho kusu bukového dřeva. Dřevo pokrývá většinu nerezové části, které společně vytváří harmonickou kombinaci. Dřevěný obal je pro své lepší vlastnosti pečlivě naolejován a taktéž samozřejmě zbroušen do hladka. Na nerezové tělo dokonale padne mohutné nerezové víčko, ve kterém je ukryto těsnění.